EUROPACINEMAS CREATIVE
Collaborate to Innovate visual
Crea EU MEDIA

Cisza, Kamera, Akcja

Przedstawiamy Nasz autorski projekt, który został doceniony przez Europa Cinemas.

Seanse szkolne

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych dzieci i młodzieży uczącej się. Mamy dla Was wiele ciekawych i ważnych propozycji filmowych, bilety w zniżkowych cenach, tytuł filmu do indywidualnego wyboru, a także seans o wybranej godzinie (po wcześniejszym uzgodnieniu). Istnieje również możliwość zamówienia filmu spoza aktualnego repertuaru.
W ramach rezerwacji grupowych oferujemy:

Bilety grupowe

Aktualnie bilety dostępne w specjalnej cenie, jedynie 18zł/szt.

Darmowe bilety

Całkowicie bezpłatne wejście dla opiekunów grup.

Personalizacja

Możliwość dostosowania godziny porannego seansu.

Materiały edukacyjne

Do wybranego filmu rozwiń zdanie aby było wiadomo o co chodzi.

W celu zarezerwowania seansu oraz poznania pełnej oferty zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00.
NR. KOMÓRKOWY
NR. STACJONARNY
Zapraszamy do udziału w projekcie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej dla nauczycieli i ich klas na rok szkolny 2023/2024.

22 maja ruszył nabór dla przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych na nowy rok szkolny 2023/2024 do projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Zapisy potrwają do 4 października. Będzie to już druga edycja, w której bierze udział kino ODEON! Szczegółowe informacje otrzymasz pisząc na adres mailowy: m.golebiewska@kinoodeon.pl lub dzwoniąc na numer telefonu: 886 977 771.

W poprzednim roku projekt zrealizowało aż 116 kin. W seansach uczestniczyło każdego miesiąca blisko 70 000 młodej widowni z miast czy miasteczek w całej Polsce. Wierzymy, że poprzez oglądane filmy możemy rozpoczynać dyskusje dotyczące ważnych tematów, wartości oraz współczesnych wydarzeń.

Projekt NHEF 2023/2024 to comiesięczne projekcje blisko 150 tytułów, w tym blisko 20 nowości, realizowanych w ramach 15 cykli tematycznych. W tej edycji zaplanowaliśmy trzy nowości w programie: nowy cykl dla przedszkoli: „Poznajemy emocje” – zależy nam bowiem, aby towarzyszyć najmłodszym widzom w odkrywaniu siebie i swojej wrażliwości, nauce ekspresji własnych uczuć, radzenia sobie z emocjami i kształtowaniu poczucia własnej wartości

Cały program NHEF pozostaje w zgodzie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej. W 2011 roku Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej zostały włączone do rodziny projektów Filmoteki Szkolnej oraz należą do Koalicji dla edukacji filmowej powołanej przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Honorowy patronat nad programem ma organizacja Europa Cinemas.Do nadchodzącej edycji zgłosiło się już ponad 130 kin i domów kultury z całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem, w którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje o programie na najbliższy rok szkolny. Przygotowaliśmy również katalog dla każdego poziomu nauczania.

Spotkania z Muzyką

Filharmonia Narodowa w ramach swoich działań edukacyjnych już od kilkudziesięciu lat dociera z koncertami do przedszkoli, szkół podstawowych i średnich, ośrodków kultury oraz do wszystkich zainteresowanych muzyką słuchaczy.

Spotkania z Muzyką są dla nich szansą na rozwijanie muzycznych zainteresowań. Pozwalają obcować z muzyką różnych okresów historycznych, poznawać jej gatunki i style, specyfikę instrumentów, podpatrywać grę muzyków, a nawet ruchy tancerzy, wreszcie – doświadczać emocji, jakie rodzą się podczas kontaktu z żywą sztuką. Koncerty mają charakter kameralny, odbywają się raz w miesiącu i trwają do 45 minut. Obok współpracujących z Filharmonią artystów występuje prelegent, który jest gospodarzem spotkań i przewodnikiem po świecie muzyki.

Partnerzy

Sponsored

Recent Reviews

Press Enter / Return to begin your search or hit ESC to close.

New membership are not allowed.

Rezerwacja

Zadzwoń do nas:
46 862 25 02

Napisz na adres:
biuro@kinoodeon.pl

Odeon Kino & Cafe

ul. Stefana Żeromskiego 8,
96-500 Sochaczew
Mapa dojazdu