OFERTA

SEANSE SZKOLNE

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych dzieci i młodzieży uczącej się.

Mamy dla Was wiele ciekawych i ważnych propozycji filmowych, bilety w zniżkowych cenach, tytuł filmu 
do indywidualnego wyboru, a także seans o wybranej godzinie (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Istnieje również możliwość zamówienia filmu spoza aktualnego repertuaru. W celu zarezerwowania seansu oraz poznania pełnej oferty zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00.

W ramach rezerwacji grupowych oferujemy:

Bilety grupowe

Aktualnie bilety dostępne w specjalnej cenie, jedynie 18zł/szt.

Darmowe bilety

Całkowicie bezpłatne wejście dla opiekunów grup.

Personalizacja

Możliwość dostosowania godziny porannego seansu.

Materiały edukacyjne

Do wybranego filmu rozwiń zdanie aby było wiadomo o co chodzi.

Zapraszamy do udziału w projekcie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej dla nauczycieli i ich klas na rok szkolny 2022/2023.

Cykliczne seanse dedykowane różnym grupom wiekowym pozwalają uczniom przeżyć lekcję w oparciu o filmowe opowieści. Zapraszamy przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. Od 23 maja do 4 października będą trwały zapisy na nowy rok szkolny 2022/2023 do programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Zachęcamy do zapisów. Szczegółowe informacje otrzymasz pisząc na adres mailowy: j.milewski@kinoodeon.pl lub dzwoniąc na numer telefonu: 46 862 25 02.

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to filmy dostosowane do wszystkich poziomów edukacji: przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych. To cykle tematyczne oparte na wyjątkowych filmach, uzupełnione prelekcją, omówieniem i propozycją warsztatów plastycznych, kartą pracy, scenariuszem lekcji oraz analizą psychologiczną do pobrania ze strony www.nhef.pl

Przygotowane materiały dydaktyczne stanowią pomoc dla nauczycieli w realizacji podstawy programowej poszczególnych przedmiotów. Jednocześnie udział w NHEF wzbogaci programy wychowawczo-profilaktyczne szkoły, a filmy oglądane w domu z udziałem rodziny ucznia mogą stanowić inspirujący punkt wyjścia do działań wychowawczych zarówno w szkolnej klasie, jak i w domu.

Cały program NHEF pozostaje w zgodzie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej. W 2012 roku projekt został uhonorowany Nagrodą Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w kategorii „edukacja młodego widza”. W 2011 roku Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej zostały włączone do rodziny projektów Filmoteki Szkolnej oraz należą do Koalicji dla edukacji filmowej powołanej przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Honorowy patronat nad programem ma organizacja Europa Cinemas.

Partnerzy

Sponsored

Recent Reviews

Press Enter / Return to begin your search or hit ESC to close.

New membership are not allowed.

Rezerwacja

Zadzwoń do nas:
46 862 25 02

Napisz na adres:
biuro@kinoodeon.pl

Odeon Kino & Cafe

ul. Stefana Żeromskiego 8,
96-500 Sochaczew
Mapa dojazdu