Cisza, Kamera, Akcja

Przedstawiamy Nasz autorski projekt, który został doceniony przez Europa Cinemas.

Seanse szkolne

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych dzieci i młodzieży uczącej się. Mamy dla Was wiele ciekawych i ważnych propozycji filmowych, bilety w zniżkowych cenach, tytuł filmu do indywidualnego wyboru, a także seans o wybranej godzinie (po wcześniejszym uzgodnieniu). Istnieje również możliwość zamówienia filmu spoza aktualnego repertuaru.
W ramach rezerwacji grupowych oferujemy:

Bilety grupowe

Aktualnie bilety dostępne w specjalnej cenie, jedynie 19zł/szt.

Darmowe bilety

Całkowicie bezpłatne wejście dla opiekunów grup.

Personalizacja

Możliwość dostosowania godziny porannego seansu.

Materiały edukacyjne

Do wybranego filmu rozwiń zdanie aby było wiadomo o co chodzi.

W celu zarezerwowania seansu oraz poznania pełnej oferty zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00.
NR. KOMÓRKOWY
NR. STACJONARNY
Zapraszamy do udziału w projekcie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej dla nauczycieli i ich klas na rok szkolny 2024/2025.

Ruszył nabór dla przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych na nowy rok szkolny 2024/2025 do projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Zapisy potrwają do 4 października. Będzie to już kolejna edycja, w której Kino Odeon weźmie udział! Szczegółowe informacje otrzymasz pisząc na adres mailowy: m.zarzynska@kinoodeon.pl
lub dzwoniąc na numer telefonu: 886 977 771.

Spotkania z Muzyką

Filharmonia Narodowa w ramach swoich działań edukacyjnych już od kilkudziesięciu lat dociera z koncertami do przedszkoli, szkół podstawowych i średnich, ośrodków kultury oraz do wszystkich zainteresowanych muzyką słuchaczy.

Spotkania z Muzyką są dla nich szansą na rozwijanie muzycznych zainteresowań. Pozwalają obcować z muzyką różnych okresów historycznych, poznawać jej gatunki i style, specyfikę instrumentów, podpatrywać grę muzyków, a nawet ruchy tancerzy, wreszcie – doświadczać emocji, jakie rodzą się podczas kontaktu z żywą sztuką. Koncerty mają charakter kameralny, odbywają się raz w miesiącu i trwają do 45 minut. Obok współpracujących z Filharmonią artystów występuje prelegent, który jest gospodarzem spotkań i przewodnikiem po świecie muzyki.

Partnerzy

Sponsored

Recent Reviews

Press Enter / Return to begin your search or hit ESC to close.

New membership are not allowed.

Rezerwacja

Zadzwoń do nas:
46 862 25 02

Napisz na adres:
biuro@kinoodeon.pl

Odeon Kino & Cafe

ul. Stefana Żeromskiego 8,
96-500 Sochaczew
Mapa dojazdu