Seanse szkolne

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych dzieci i młodzieży uczącej się. Mamy dla Was wiele ciekawych i ważnych propozycji filmowych, bilety w zniżkowych cenach, tytuł filmu do indywidualnego wyboru, a także seans o wybranej godzinie (po wcześniejszym uzgodnieniu). Istnieje również możliwość zamówienia filmu spoza aktualnego repertuaru.
W ramach rezerwacji grupowych oferujemy:

Bilety grupowe

Aktualnie bilety dostępne w specjalnej cenie, jedynie 18zł/szt.

Darmowe bilety

Całkowicie bezpłatne wejście dla opiekunów grup.

Personalizacja

Możliwość dostosowania godziny porannego seansu.

Materiały edukacyjne

Do wybranego filmu rozwiń zdanie aby było wiadomo o co chodzi.

W celu zarezerwowania seansu oraz poznania pełnej oferty zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00.
Zapraszamy do udziału w projekcie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej dla nauczycieli i ich klas na rok szkolny 2022/2023.

Cykliczne seanse dedykowane różnym grupom wiekowym pozwalają uczniom przeżyć lekcję w oparciu o filmowe opowieści. Zapraszamy przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. Od 23 maja do 4 października będą trwały zapisy na nowy rok szkolny 2022/2023 do programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Zachęcamy do zapisów. Szczegółowe informacje otrzymasz pisząc na adres mailowy: j.milewski@kinoodeon.pl lub dzwoniąc na numer telefonu: 46 862 25 02.

NFEF_BANER

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to filmy dostosowane do wszystkich poziomów edukacji: przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych. To cykle tematyczne oparte na wyjątkowych filmach, uzupełnione prelekcją, omówieniem i propozycją warsztatów plastycznych, kartą pracy, scenariuszem lekcji oraz analizą psychologiczną do pobrania ze strony www.nhef.pl

Przygotowane materiały dydaktyczne stanowią pomoc dla nauczycieli w realizacji podstawy programowej poszczególnych przedmiotów. Jednocześnie udział w NHEF wzbogaci programy wychowawczo-profilaktyczne szkoły, a filmy oglądane w domu z udziałem rodziny ucznia mogą stanowić inspirujący punkt wyjścia do działań wychowawczych zarówno w szkolnej klasie, jak i w domu.

Cały program NHEF pozostaje w zgodzie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej. W 2012 roku projekt został uhonorowany Nagrodą Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w kategorii „edukacja młodego widza”. W 2011 roku Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej zostały włączone do rodziny projektów Filmoteki Szkolnej oraz należą do Koalicji dla edukacji filmowej powołanej przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Honorowy patronat nad programem ma organizacja Europa Cinemas.

Spotkania z Muzyką

Filharmonia Narodowa w ramach swoich działań edukacyjnych już od kilkudziesięciu lat dociera z koncertami do przedszkoli, szkół podstawowych i średnich, ośrodków kultury oraz do wszystkich zainteresowanych muzyką słuchaczy.

Spotkania z Muzyką są dla nich szansą na rozwijanie muzycznych zainteresowań. Pozwalają obcować z muzyką różnych okresów historycznych, poznawać jej gatunki i style, specyfikę instrumentów, podpatrywać grę muzyków, a nawet ruchy tancerzy, wreszcie – doświadczać emocji, jakie rodzą się podczas kontaktu z żywą sztuką. Koncerty mają charakter kameralny, odbywają się raz w miesiącu i trwają do 45 minut. Obok współpracujących z Filharmonią artystów występuje prelegent, który jest gospodarzem spotkań i przewodnikiem po świecie muzyki.

Misiowe Poranki

Misiowe Poranki to niepowtarzalna okazja do ciekawego i rodzinnego spędzenia weekendowych przedpołudni w kinie. To polskie bajki, spektakle, koncerty dla dzieci i niespodzianki połączone z autorskimi tematycznymi zabawami Misiowych Przyjaciół.

Misiowi Przyjaciele zapraszają do wspólnej zabawy z Misiem. Na początku obejrzymy krótki pokaz polskich bajek, po których na wszystkich czeka mnóstwo rodzinnej roześmianej zabawy. Misiowi Przyjaciele wiedzą jak dbać o dobre wspomnienia, dlatego za każdym razem na dzieci czeka wiele niespodzianek. Podczas zajęć każde dziecko otrzyma nowy Misiowy Paszport w którym będzie zbierać pieczątki za zajęcia. Pierwsze zajęcia po wakacjach upamiętnimy wspólnym wpisem do Misiowego Pamiętnika. Jeżeli pogoda dopisze nie zabraknie też ogromnych baniek mydlanych na dworze. Zapraszamy do wspólnej rodzinnej zabawy na Misiowych Porankach.

Partnerzy

Sponsored

Recent Reviews

Press Enter / Return to begin your search or hit ESC to close.

New membership are not allowed.

Rezerwacja

Zadzwoń do nas:
46 862 25 02

Napisz na adres:
biuro@kinoodeon.pl

Odeon Kino & Cafe

ul. Stefana Żeromskiego 8,
96-500 Sochaczew
Mapa dojazdu