KINO ODEON

O nas

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu kino ODEON, czyli nowy obiekt na kulturalnej mapie Sochaczewa.

Kino ODEON ma swoją siedzibę w miejscu dobrze znanym mieszkańcom Sochaczewa, czyli popularnym „Domu Rzemiosła”, mieszczącym się przy ulicy Żeromskiego 8. Obiekt zlokalizowany w samym centrum miasta, ma odpowiadać na wszelkie potrzeby i oczekiwania mieszkańców w obszarach kultury, sztuki i edukacji filmowej. Pragniemy, aby kino ODEON stało się pierwszym wyborem oraz regularnym miejscem spotkań mieszkańców Sochaczewa i okolic. To co jest naszym wyróżnikiem to oryginalność i niepowtarzalne odczucia estetyczne. Tylko u nas, w dwóch nowocześnie wyposażonych salach kinowych możecie zobaczyć najbardziej wyczekiwane premiery filmowe: zarówno produkcje kina rodzimego jak i filmy zagraniczne.

SALA 1
163 miejsca

Czekają na Ciebie najwygodniejsze fotele (w tym 20 miejsc VIP), dostarczone przez lidera rynku krajowego i zagranicznego, firmę Megan Seating, dostarczającą produkty do największych operatorów kinowych.

SALA 2
49 miejsc

To wyjątkowo nastrojowa i kameralna sala, jak również niebagatelny repertuar, najlepsze i najbardziej wyszukane propozycje filmowe: kino artystyczne, kino dla najmłodszych, a także seanse VIP i spotkania zamknięte organizowane na życzenie widza.

TOPOWE
Projektory i ekrany

Nasze sale kinowe wyposażone są w najnowocześniejsze ekrany. Wizualne doznania na najwyższym poziomie zapewnia firma Kino Digital i jeden z najlepszych projektorów laserowych marki Barco.

MOC
Muzyki

Za doznania dźwiękowe odpowiada firma ESS Audio dostarczająca sprzęt marki JBL. Dzięki systemowi tutaj nazwa usłyszysz nie tylko potężny wybuch gwiazdy w kosmosie ale także ciche bicie serca. Poczujesz się jak w centrum galaktyki.

Staramy się ciągle rozwijać i wdrażać innowacyjne projekty. Dlatego też otrzymaliśmy dofinansowanie na projekt o nazwie: Wdrożenie rozwiązań informatycznych z obszaru VOD w Kinie „Odeon”, celem dywersyfikacji działalności gospodarczej, mającej na celu przeciwdziałanie negatywnym skutkom pandemii COVID- 19.

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Projekt realizowany był w ramach działania 6.2 Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji
– Bony na cyfryzację, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Celem projektu było wdrożenie innowacji procesowej obejmującej nowy proces wprowadzający zasadniczą zmianę sposobu wyświetlenia materiałów video w ramach technologii „Video on demand” (wideo na życzenie). Nasza innowacja polega na:

– możliwości świadczenia usług kinowych z wykorzystaniem cyfrowego środowiska
z poziomu komputera, aplikacji na telefon czy też tablet,
– nowym procesie w całości odwzorowującym funkcjonalność stacjonarnego kina w formie cyfrowej (możliwość ograniczania miejsc repertuarowe publikowanie filmów itp.),
– zapewnieniu porównywalnej jakości dźwięku oraz obrazu względem oferty na miejscu w kinie.

Dodatkowo, wdrożona została innowacja produktowa w postaci VOD kinowego. Widzowie kina będą mieli możliwość samodzielnego wyboru pozycji z dostępnej biblioteki.

W celu realizacji celu projektu, zaplanowano realizacje następujących zadań obejmujących zakup licencji, usług programistycznych oraz środków trwałych, które stanowić będą zaplecze infrastrukturalne dla wdrażanej innowacji procesowej oraz produktowej.

Projekt zostanie zrealizowany w okresie 01.03.2022 – 31.03.2023.

Dofinansowanie projektu z UE: 153 000,00 zł

PARTNERZY

Dzięki wsparciu wielu Partnerów, możemy codziennie dzielić się z widzami kreatywną wizją wyjątkowego, nowoczesnego kina.

Partnerzy

Sponsored

Recent Reviews

Press Enter / Return to begin your search or hit ESC to close.

New membership are not allowed.

Rezerwacja

Zadzwoń do nas:
46 862 25 02

Napisz na adres:
biuro@kinoodeon.pl

Odeon Kino & Cafe

ul. Stefana Żeromskiego 8,
96-500 Sochaczew
Mapa dojazdu