KINO ODEON

O nas

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu kino ODEON, czyli nowy obiekt na kulturalnej mapie Sochaczewa.

Kino ODEON ma swoją siedzibę w miejscu dobrze znanym mieszkańcom Sochaczewa, czyli popularnym „Domu Rzemiosła”, mieszczącym się przy ulicy Żeromskiego 8. Obiekt zlokalizowany w samym centrum miasta, ma odpowiadać na wszelkie potrzeby i oczekiwania mieszkańców w obszarach kultury, sztuki i edukacji filmowej. Pragniemy, aby kino ODEON stało się pierwszym wyborem oraz regularnym miejscem spotkań mieszkańców Sochaczewa i okolic. To co jest naszym wyróżnikiem to oryginalność i niepowtarzalne odczucia estetyczne. Tylko u nas, w dwóch nowocześnie wyposażonych salach kinowych możecie zobaczyć najbardziej wyczekiwane premiery filmowe: zarówno produkcje kina rodzimego jak i filmy zagraniczne.

SALA 1
163 miejsca

Czekają na Ciebie najwygodniejsze fotele (w tym 20 miejsc VIP), dostarczone przez lidera rynku krajowego i zagranicznego, firmę Megan Seating, dostarczającą produkty do największych operatorów kinowych.

SALA 2
49 miejsc

To wyjątkowo nastrojowa i kameralna sala, jak również niebagatelny repertuar, najlepsze i najbardziej wyszukane propozycje filmowe: kino artystyczne, kino dla najmłodszych, a także seanse VIP i spotkania zamknięte organizowane na życzenie widza.

TOPOWE
Projektory i ekrany

Nasze sale kinowe wyposażone są w najnowocześniejsze ekrany. Wizualne doznania na najwyższym poziomie zapewnia firma Kino Digital i jeden z najlepszych projektorów laserowych marki Barco.

MOC
Muzyki

Za doznania dźwiękowe odpowiada firma ESS Audio dostarczająca sprzęt marki JBL. Dzięki systemowi tutaj nazwa usłyszysz nie tylko potężny wybuch gwiazdy w kosmosie ale także ciche bicie serca. Poczujesz się jak w centrum galaktyki.

PARTNERZY

Dzięki wsparciu wielu Partnerów, możemy codziennie dzielić się z widzami kreatywną wizją wyjątkowego, nowoczesnego kina.

WYDARZENIA
Małe kino,
wielkie możliwości

Pokazy przedpremierowe, cykliczne projekcje klasyki kina światowego
oraz weekendowy program dla dzieci to tylko niektóre z punktów programu kina. 

WYNAJMIJ SALĘ
Urodziny? Konferencje?

Dużym atutem jest możliwość skorzystania z oferty kinowego baru
oraz wynajmu obiektu na różne wydarzenia.

Partnerzy

Sponsored

Recent Reviews

Press Enter / Return to begin your search or hit ESC to close.

New membership are not allowed.

Rezerwacja

Zadzwoń do nas:
46 862 25 02

Napisz na adres:
biuro@kinoodeon.pl

Odeon Kino & Cafe

ul. Stefana Żeromskiego 8,
96-500 Sochaczew
Mapa dojazdu