GATUNEK: Animacja /  CZAS TRWANIA: 106 min / PREMIERA: 2.12.2022  /  PRODUKCJA: USA 2022 / REŻYSERIA: Josh Gordon / Will Speck

GATUNEK: Animacja
CZAS TRWANIA: 106 min
PREMIERA: 2.12.2022
PRODUKCJA: USA 2022
REŻYSERIA: Josh Gordon / Will Speck

``Wielki Zielony Krokodyl Domowy`` to ekranizacja serii książek dla dzieci autorstwa Bernarda Wabera. Pierwsza z serii książeczek miała tytuł ``The House on East 88th Street``. W latach 80-tych premierę miał animowany musical ``Lyle, Lyle Crocodile: The Musical``, który zyskał znakomite recenzje i sympatię widzów.

Kiedy rodzina Primmów przeprowadza się do Nowego Jorku, ich syn Josh z trudem przystosowuje się do nowej szkoły i nowych przyjaciół. Wszystko to zmienia się, kiedy chłopiec poznaje Lyle’a – śpiewającego krokodyla (Shawn Mendes), który uwielbia kąpiele, kawior i muzykę oraz mieszka na strychu ich domu. Dwójka szybko się zaprzyjaźnia, ale kiedy na Lyle’a czyha zły sąsiad, pan Grumps (Brett Gelman), Primmowie muszą połączyć siły z właścicielem Lyle’a, Hectorem P. Valenti (Javier Bardem), aby pokazać światu, że nie ma nic złego w wielkim śpiewającym krokodylu o wspaniałej osobowości.

Poznaj obsadę filmu

Shawn Mendes
Javier Bardem
Constance Wu
Scott McNairy
Partnerzy

Sponsored

Recent Reviews

Press Enter / Return to begin your search or hit ESC to close.

New membership are not allowed.

Rezerwacja

Zadzwoń do nas:
46 862 25 02

Napisz na adres:
biuro@kinoodeon.pl

Odeon Kino & Cafe

ul. Stefana Żeromskiego 8,
96-500 Sochaczew
Mapa dojazdu