x
Kontakt
+22 222 222 222
kontakt@kinoodeon.pl

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu nowe miejsce na kulturalnej mapie Sochaczewa. Kino „ODEON”.
Zapytacie skąd taka nazwa? Już odpowiadamy. Odeon, to starożytna budowla, która służyła jako teatr, sala koncertowa i wykładowa.

Nasze kino swoją siedzibę ma w miejscu dobrze znanym mieszkańcom Sochaczewa, czyli popularnym „Domu Rzemiosła”, mieszczącym się przy ulicy Żeromskiego 8. Obiekt zlokalizowany w samym centrum miasta, ma odpowiadać na wszelkie potrzeby i oczekiwania mieszkańców w obszarach kultury, sztuki i edukacji filmowej. Pragniemy, aby kino „ODEON” stało się pierwszym wyborem oraz regularnym miejscem spotkań mieszkańców Sochaczewa i okolic.

To co jest naszym wyróżnikiem to oryginalność i niepowtarzalne odczucia estetyczne. Tylko u nas, w dwóch nowocześnie wyposażonych salach kinowych* możecie zobaczyć najbardziej wyczekiwane premiery filmowe: zarówno produkcje kina rodzimego jak i filmy zagraniczne. Pokazy przedpremierowe, cykliczne projekcje klasyki kina światowego oraz weekendowy program dla dzieci to tylko niektóre z punktów programu kina. Dodatkowym atutem będzie możliwość skorzystania z oferty kinowego baru oraz wynajmu obiektu na różne wydarzenia, m.in.: konferencje, urodziny, itp.

Kino jest dla nas sposobem na życie i tym właśnie chcemy się z Wami dzielić. Liczymy, że kino „ODEON” pozwoli Wam odkryć to, co jeszcze nie odkryte w świecie filmu!

*sale kinowe:

– liczba miejsc: 163 (w tym 20 foteli typu VIP), przesuwany ekran, wygodne fotele dostarczone przez lidera rynku krajowego i zagranicznego, firmę Megan Seating, dostarczającą produkty do największych operatorów kinowych. Za doznania dźwiękowe odpowiada firma ESS Audio dostarczająca sprzęt marki JBL a doznania wizualne na najwyższym poziomie zapewnia firma Kino Digital i jej projektor laserowy marki Barco.

– liczba miejsc: 49, wygodne fotele dostarczone przez lidera rynku krajowego i zagranicznego, firmę Megan Seating, dostarczającą produkty do największych operatorów kinowych. Za doznania dźwiękowe odpowiada firma ESS Audio dostarczająca sprzęt marki JBL.

Zespół kina „Odeon”