x
Kontakt
+22 222 222 222
kontakt@kinoodeon.pl

„OSCAROWA NOC FILMOWA” w kinie Odeon trwa od 7 do 13 lutego. Tylko u nas obejrzysz filmy nominowane do tegorocznych Oscarów.
W repertuarze znalazły się następujące tytuły:

BOŻE CIAŁO – 7.02.2020, 20:30

JOKER – 8.02.2020, 20:30

PEWNEGO RAZU W HOLLYWOOD – 9.02.2020, 20:30

PARASITE – 10.02.2020, 20:30

LE MANS – 11.02.2020, 20:30

HISTORIA MAŁŻEŃSKA – 12.02.2020, 20:30

1917 – 13.02.2020, 20:30

Bilety do nabycia w kasie kina oraz na www.kinoodeon.pl. Serdecznie zapraszamy!

FERIE W MIEŚCIE nie muszą być NUDNE! Kino Odeon zaprasza w terminie od 17 do 21 lutego 2020 na zajęcia w ramach akcji „ZIMA W KINIE ODEON”.

W programie animacje, gry i zabawy prowadzone przez ELSA I SPÓŁKA-Animacje dla dzieci oraz: warsztaty kulinarne w restauracji fresco, zabawa karnawałowa, Edukido – zajęcia z klockami LEGO, planszówki, zajęcia sportowe w Dragon Fight Club Sochaczew, Flamenco – czyli kreatywne zabawy z językiem hiszpańskim, zajęcia florystyczne prowadzone przez kwiaciarnię Ale Bajka – Kwiaty i Dekoracje, wycieczka do Centrum Zabaw w Płocku oraz warsztaty: Gipsowy zawrót głowy oraz Moda jest w modzie.

Uczestnicy zajęć mają zapewnione drugie śniadanie, obiad i ubezpieczenie.

Szczegółowe informacje o warunkach i kosztach uczestnictwa udzielane są w w biurze kina od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00 ul. Żeromskiego 8 oraz telefonicznie pod numerem telefonu 46 862 25 02. Zapisy prowadzone są do dnia 12.02.2020, liczba miejsca ograniczona.

 

Kino Odeon we współpracy z Fundacją Pomoc Autyzm zapraszają na specjalny cykl projekcji filmowych w ramach Kina przyjaznego sensorycznie. Seanse będą odbywać się w każdą czwartą sobotę miesiąca o godzinie 10:00.

Dla kogo: 

Kino Odeon jako partner inicjatywy, otworzyło swoje sale na specjalne, cykliczne seanse kinowe dedykowane młodym widzom ze spektrum autyzmu i ich opiekunom. Zapraszamy także innych widzów, którzy z powodu swoich trudności z odbiorem otaczającego świata, chcieliby skorzystać z takich dostosowanych spektakli. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu przez dłuższy czas lub są wrażliwi wzrokowo.​

Jak wygląda taki seans:

– podczas seansu światła są przyciemnione, a nie zgaszone całkowicie, by nie budzić lęku, a także by zmniejszyć kontrast między jasnością wyświetlanego na ekranie obrazu, a resztą otoczenia;
– dźwięk jest nieco przyciszony, by nie ogłuszał osób nadwrażliwych;
– przed pokazem nie będą wyświetlane reklamy, by nie rozpraszać uwagi widzów;
– sala nie będzie wypełniona całkowicie, co zapewni widzom dużo większą swobodę;
– w trakcie seansu nie obowiązuje zasada całkowitej ciszy – można komentować film, śpiewać piosenkę razem z bohaterem, tańczyć razem
z nim, wyrażać ekscytację, wędrować po sali, itp.
– wejście i wyjście na salę będzie odbywać się tą samą drogą, co zmniejszy lęk przed nowym miejscem oraz ułatwi poruszanie się w przestrzeni kina.

Cel naszego działania:

Zwiększenie dostępu do kultury i kina dla osób z trudnościami w zakresie przetwarzania sensorycznego. Seanse przyjazne sensorycznie mogą być okazją zarówno do atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu, jak również do rozwijania zainteresowań i poznawania nowych osób.

Wsparcie merytoryczne:

Od strony merytorycznej kino wspiera Katarzyna Pęczak – psycholog, psychoterapeuta i szkoleniowiec, która posiada doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i dorosłymi osobami z autyzmem, a także z rodzicami osób z niepełnosprawnością. Razem z Fundacją Pomoc Autyzm pracuje nad wprowadzaniem oferty Kina przyjaznego sensorycznie do kin w całej Polsce.

Najbliższa projekcja:

22.02.2020 – g. 10:00 – GANG ZWIERZAKÓW

Opis filmu znajdziesz tutaj.

Specjalny cennik:

Na seanse przyjazne sensorycznie zarówno dzieci, jak i dorośli po okazaniu orzeczenia o niepełnosprawności, orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego lub wypisu diagnozy będą mogli kupić bilety ulgowe, zaś jeden z opiekunów dziecka lub osoby dorosłej otrzyma bezpłatną wejściówkę. Dodatkowe bilety normalne lub ulgowy płatne wg regularnego cennika kina.

Pokaz sensoryczny dla grup:

Jednocześnie informujemy, że w naszym kinie można zamówić pokaz przyjazny sensorycznie dla zorganizowanej grupy. Wystarczy zgłosić grupę i umówić termin oraz tytuł pod adresem j.milewski@kinoodeon.pl, biuro@kinoodeon.pl lub telefonicznie 46 862 25 02. Bilety będą dostępne po uprzedniej rezerwacji mailowej lub telefonicznej. Odbiór biletów w kasie możliwy będzie pół godziny przed seansem. Prosimy o zabranie orzeczenia/ksero orzeczenia (o niepełnosprawności, o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju/kształceniu specjalnym) lub diagnozy (także ksero i odpis) w celu potwierdzenia przysługującej zniżki/dodatkowej wejściówki.

Pobierz historyjkę o kinie.

 

KOBIETY W ROLI GŁÓWNEJ to nowy cykl, który odbywać się będzie w każdy DRUGI czwartek miesiąca i na stałe zagości w wydarzeniach organizowanych przez kino Odeon. Wszystkie panie…i nie tylko zapraszamy na czwarte spotkanie 13 lutego, na godzinę 18:00, podczas którego zagramy film BŁĄD SYSTEMU.

Kobiety w roli głównej to spotkanie nie tylko dla kobiet, ale przez nie inspirowane, podczas którego rozgrzejemy się kawą i herbatą, zjemy pyszne ciacho i będziemy wierzyć, że podczas losowania nagród szczęście uśmiechnie się właśnie do nas. Jednak to co wyróżnia nasz cykl to wartość edukacyjna, która ma przyświecać naszym spotkaniom i która być może będzie miała wpływ na zmianę naszego światopoglądu.

Przed filmem odbędzie się prelekcja pt. „Błąd systemu” – jak radzić sobie z buntem dzieci? z udziałem zaproszonych gości: Danuty Gołkowskiej – pedagoga, terapeuty w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sochaczewie, Mariusza Więcka – wicedyrektora Akademii Prymusa Niepublicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Leonarda da Vinci w Sochaczewie. Spotkanie poprowadzi Pani Katarzyna Pyś-Fabiańczyk – Prezeska Stowarzyszenia „Ladies First”, Certyfikowany Life Coach PWC i Mentorka Biznesu.

BŁĄD SYSTEMU – Jest to chwytającą za serce opowieść o desperackiej potrzebie uwagi, miłości i czułości dziewięcioletniej dziewczynki. Główna bohaterka filmu ma zaledwie dziewięć lat, a doświadczeniem mogłaby obdzielić kilkoro swoich rówieśników. Do jakiejkolwiek placówki by nie trafiła, prędzej czy później zostaje z niej wydalona. Takie przypadki, jak niewinnie na pierwszy rzut oka wyglądająca Benni, w slangu pracowników socjalnych nazywane są „łamaczami systemu”.

Za agresją, krzykiem, gwałtownością, które charakteryzują zachowanie dziewczynki kryje się jeden cel. Jest nim desperacka chęć powrotu do domu i życie u boku ukochanej matki. Kobieta ma jednak spore wątpliwości, obawiając się, że krnąbrna córka nie pozwoli jej ułożyć sobie na nowo życia. Kiedy kolejne sposoby nie pomagają poskromić wybuchowego charakteru Benni, niespodziewanie pojawia się światełko w tunelu w osobie nowego opiekuna Michy. Czy uda mu się odnieść sukces tam, gdzie wszyscy inni postawili na dziewczynce krzyżyk?

 

Drodzy widzowie! Serdecznie zapraszamy Was na PIERWSZE URODZINY kina ODEON!
W sobotę 25 STYCZNIA, czeka na Was wyjątkowa cena biletów – 14 zł –  na wszystkie seanse, specjalny pokaz filmu BOHEMIAN RHAPSODY oraz moc zabawy, tort urodzinowy, konkursy i atrakcje. Spędź ten wyjątkowy dzień razem z nami!

Serdecznie zapraszamy do indywidualnego zamawiania seansów filmowych dla grup szkolnych, w terminach i godzinach dostosowanych do Państwa potrzeb. Realizujemy zarówno zamówienia na filmy z bieżącego repertuaru jak i zamówienia indywidualne.

Zespół kina ODEON jest zawsze otwarty na Państwa sugestie i pomysły, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami w dni powszednie, w godzinach 09:00-16:00, pod numerem telefonu: 46 862 25 02 lub pisząc na wskazany adres: m.zarzynska@kinoodeon.pl, j.milewski@kinooden.pl.

Mamy dla Was słodkie ogłoszenie! Udany czwartek to Bueno czwartek! Kup 3 Kinder Bueno, zarejestruj kody z wnętrza opakowań na www.kinderbueno.pl i wybierz się do kina na dowolnie wybrany film 2D lub 3D za 12 zł ❤️🎬