x
Kontakt
+22 222 222 222
kontakt@kinoodeon.pl

Kino Odeon i Centrum Terapii Aakuku zapraszają 15 czerwca o godz. 10.30 na seans animacji „Manu. Bądź sobą” zorganizowany pod hasłem KinoAsa. Pokaz bajki przygotowany będzie tak, aby jego odbiór był możliwy dla dzieci z ASD, w tym: zmniejszone natężenie dźwięku, przygaszone światło i swoboda poruszania się po sali. Serdecznie zapraszamy!

Świetny dubbing, masa humoru i rozrywka najwyższych lotów – jednym słowem „Manu. Bądź sobą!” – animowana komedia familijna o sympatycznym ptaszku, który przez całe dzieciństwo myślał, że jest mewą. Manu (Adam Zdrójkowski) dorasta w kochającej rodzinie, wierząc, że jest mewą. Jednak w trakcie pierwszej lekcji latania okazuje się, że należy do zupełnie innego gatunku skrzydlatych. Odrzucony przez swoje dotychczasowe stado, opuszcza rodzinne gniazdo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości. Na swojej drodze spotyka ptasie rodzeństwo jerzyków, które szybko przyjmuje go do swojej paczki. Przyjaciołom towarzyszy pewien przerośnięty, niepotrafiący latać, ale za to bardzo sympatyczny indyk Percival (Czesław Mozil). Wkrótce wraz z mewami, wszystkie gatunki będą musiały połączyć siły, aby stawić czoła gangowi gryzoni, który specjalizuje się w podkradaniu ptasich jaj. Za rogiem czai się jednak kolejne niebezpieczeństwo, które pokaże, że w byciu sobą jest moc a różnienie się od innych bywa bardziej przydatne niż wszystkim się może wydawać.

Zobacz zwiastun filmu.

https://www.youtube.com/watch?v=MbEupl9Qh-c

 

Serdecznie zapraszamy do indywidualnego zamawiania seansów filmowych dla grup szkolnych, w terminach i godzinach dostosowanych do Państwa potrzeb. Realizujemy zarówno zamówienia na filmy z bieżącego repertuaru jak i zamówienia indywidualne. Dzisiaj przedstawiamy dwie propozycje filmowe: „Władca przygód. Stąd do Oblivio” oraz „Kurier”.

– seans dla klas 3-8:

„Władca przygód. Stąd do Oblivio” który proponujemy naszym widzom z okazji rozpoczynającej się wiosny. Po seansie zaplanowanym na dzień 21 marca, o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie z aktorem filmu i producentem. Dzieci będą miały również okazję
na wygranie nagród w konkursie „happy seats”.  Drugi seans zaplanowano na godz. 12.00 (bez obecności aktora i producenta). Kolejne seanse możliwie do indywidualnego ustalenia. Dla nauczycieli, którzy zarezerwują seans w kinie, dystrybutor filmu przygotował DVD
z materiałami edukacyjnymi (ilość materiałów ograniczona).

– seans dla klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych:

„Kurier” Władysława Pasikowskiego, reżysera hitu „Jack Strong” to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego kuriera z Warszawy – Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie. Niezwykłe zdarzenia z jego życia, to doskonały materiał na scenariusz, co podkreśla sam Pasikowski: „Naszym celem było opowiedzenie sensacyjnej, lecz opartej na życiu historii, której scenarzyści Jamesa Bonda pewnie by nie wymyślili, opowiedzianej  przy tym w maksymalnie nowoczesny sposób, korzystając z osiągnięć nowej stylistyki filmów przygodowo-sensacyjnych”. Film „Kurier” wchodzi na ekrany kin 15 marca i od tego dnia można także rezerwować seanse dla szkół w kinie ODEON.

Zespół kina ODEON jest zawsze otwarty na Państwa sugestie i pomysły, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami w dni powszednie,
w godzinach 09:00-16:00, pod numerem telefonu: 46 862 25 02 lub pisząc na wskazany adres: m.zarzynska@kinoodeon.pl, j.milewski@kinooden.pl.

Mamy dla Was słodkie ogłoszenie! Udany czwartek to Bueno czwartek! Kup 3 Kinder Bueno, zarejestruj kody z wnętrza opakowań na www.kinderbueno.pl i wybierz się do kina na dowolnie wybrany film 2D lub 3D za 12 zł ❤️🎬 Startujemy od dnia 21 lutego 2019 roku.