FERIE W KINIE

PIES
I ROBOT

Seanse: 15 i 26 stycznia

PIES zamieszkujący Nowy Jork ma dość samotności i ulega słodkiej obietnicy telewizyjnej reklamy. Niebawem jego życie nabiera barw dzięki dziecięcej ciekawości przyjaciela – ROBOTA.

WYSPA PUFFINÓW…

Seanse: 15 i 26 stycznia

Gdy do Wyspy Puffinów zbliża się wielka burza, Oona odkrywa, że ostatnie Małe Jajko zniknęło. Wraz z nowymi przyjaciółmi postanawia je odnaleźć i bezpiecznie sprowadzić do domu.

AQUAMAN
I ZAGINIONE…

Seanse: 15 i 24 stycznia

Poprzednio Czarna Manta nie zdołał pokonać Aquamana. Jednak wciąż pragnie pomścić śmierć ojca i dlatego nie cofnie się przed niczym, żeby rozprawić się z Aquamanem raz na zawsze.

WONKA

 

Seanse: 17 stycznia

Film opowiada o tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady w nieprawdopodobny sposób stał się ukochanym Willy Wonką, którego znamy dzisiaj.

UWIERZ
W MIKOŁAJA

Seanse: 17 stycznia

Agnieszka z powodu gwałtownej śnieżycy zostaje odcięta od reszty świata w urokliwej górskiej chatce, a na jej drodze pojawia się tajemniczy i przystojny mężczyzna w stroju Świętego Mikołaja.

AKADEMIA
PANA KLEKSA

Seanse: 19 stycznia

Film przedstawia historię pozornie zwykłej dziewczynki – Ady Niezgódki – która trafia do tytułowej Akademii, żeby poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności przy pomocy wybitnego i szalonego Kleksa.

CUDOWNY CHŁOPAK…

Seanse: 19 stycznia

W czasie II WŚ żydowska dziewczynka jest ukrywana przed Nazistami przez francuską rodzinę z małym chłopcem. Jest to historia babci, którą postanowiła się podzielić z wnuczkiem Julianem.

KICIA KOCIA
POD CHOINKĘ

Seanse: 19 stycznia

Uwielbianą przez najmłodszych rezolutną kotkę czekają nowe przygody. Odważna, ciekawska kotka wyrusza razem z przyjaciółmi i odkrywa otaczający ją świat, ucząc się przy tym ważnych rzeczy.

CHŁOPIEC
I CZAPLA

Seanse: 22 stycznia

Po stracie matki Mahito przeprowadza się na wieś. Z tęsknoty za matką, wyrusza do magicznego miejsca, które dzielą żywi i umarli. Tam, gdzie śmierć dobiega końca, a życie znajduje nowy początek.

MÓJ BRAT
ROBOT

Seanse: 24 stycznia

Kiedy tajemniczy superłotr pokrywa dżunglę eksplodującą pianą, do akcji wkraczają zwierzaki z dzikiej paki. Kumple wyruszą balonem w podróż od Bieguna Północnego po Daleki Wschód.

SEA
SPARKLE

Seanse: 22 stycznia

Morze jest dla Leny drugim domem. Dziewczyna regularnie wygrywa zawody żeglarskie, a jej tata nie ma sobie równych w łowieniu ryb. Czy rzucona na głęboką wodę poradzi sobie z wyzwaniem?

EKIPA Z DŻUNGLI. MISJA…

Seanse: 22 stycznia

Kiedy tajemniczy superłotr pokrywa dżunglę eksplodującą pianą, do akcji wkraczają zwierzaki z dzikiej paki. Kumple wyruszą balonem w podróż od Bieguna Północnego po Daleki Wschód.

WYFRUNIĘCI

 

Seanse: 24 stycznia

Kiedy na ich stawie pojawia się migrująca rodzina kaczek z ekscytującymi opowieściami o odległych miejscach, Pam przekonuje Macka do wyruszenia w podróż przez Nowy Jork na Jamajkę.

PIEP*ZYĆ
MICKIEWICZA

Seanse: 26 stycznia

Wyrzucony z uczelni pisarz i wykładowca Jan Sienkiewicz zatrudnia się w warszawskim liceum. Pod jego opiekę trafia słynna na całą szkołę klasa zbuntowanych i odpornych na wiedzę wyrzutków.

Partnerzy

Sponsored

Recent Reviews

Press Enter / Return to begin your search or hit ESC to close.

New membership are not allowed.

Rezerwacja

Zadzwoń do nas:
46 862 25 02

Napisz na adres:
biuro@kinoodeon.pl

Odeon Kino & Cafe

ul. Stefana Żeromskiego 8,
96-500 Sochaczew
Mapa dojazdu